Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

Firmy rekomendowane dla parafii i zakonów

Polecamy

Schomburg Polska Sp. z o.o.

99-300 Kutno
Sklęczkowska 18a
Telefon: 24 254 73 42
Fax: 24 253 64 27

Firma znajduje się w kategoriach:

  • Architektura ogrodowa / Nawierzchnie wokół obiektów sakralnych
  • Konserwacja i Renowacja / Farby i tynki
  • Konserwacja i Renowacja / Impregnaty, środki zabezpieczające
  • Konserwacja i Renowacja / Osuszanie murów
  • Konserwacja i Renowacja / Konserwacja i renowacja kamienia
  • Konserwacja i Renowacja / Renowacja posadzek
  • Konserwacja i Renowacja / Renowacja naczyń liturgicznych
  • Konserwacja i Renowacja / Renowacja i rekonstrukcja sztukaterii
  • Wykańczanie i urządzanie / Chemia budowlana
  • Stan surowy zamknięty / Hydroizolacje
  • Stan surowy zamknięty / Prace remontowo budowlane
SCHOMBURG POLSKA od 1992 roku zaopatruje rynek polski w wysokiej jakości produkty z zakresu chemii budowlanej. GRUPA SCHOMBURG to 85 lat doświadczeń w zakresie rozwiązywania trudnych problemów w zakresie technologii materiałów budowlanych, budowli przemysłowych i inżynieryjnych. Naszą dewizą jest indywidualne i fachowe podejście do każdego problemu budowlanego, odpowiednie dla danego obiektu i wymagań stawianych zarówno przez prawo budowlane jak i przez inwestora.
Firma posiada certyfikat 
DIN EN ISO 9001:2015.
Renowacja obiektów to trudne i złożone przedsięwzięcie. Pod tym pojęciem kryje się bowiem całokształt prac związanych z przywracaniem dawnej świetności zabytkowej budowli. Prace renowacyjne wymagają od wszystkich uczestników procesu remontowego dużej wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych oraz dostępu do nowoczesnych, specjalistycznych materiałów naprawczych. Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie renowacji obiektów, jakość oferowanych produktów i rozwiązań systemowych stawia firmę SCHOMBURG jako lidera na rynku polskim i europejskim. Produkty posiadają badania WTA, które potwierdzają przydatność i wysoką jakość stosowanej technologii. Materiały wchodzące w skład Systemu Renowacji Starego Budownictwa takie jak produkty do wykonywania przepony poziomej, powłoki izolacyjne, tynki renowacyjne oraz materiały do naprawy i zabezpieczania elewacji pozwalają
na przywrócenie pierwotnego stanu budowli, umożliwiając jej dalsze wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie.
Wiedza, fachowość i doświadczenie doradców technicznych firmy SCHOMBURG gwarantuje pewność wyboru i powodzenia realizacji każdej inwestycji.


SCHOMBURG Polska to solidny dostawca systemów z jakością, dla trwałych rozwiązań budowlanych. Wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój, ugruntowały na stałe w kulturze naszego przedsiębiorstwa najwyższą jakość oraz szczególną dbałość o środowisko.

TRADYCJA, JAKOŚĆ, PEWNOŚĆ,  ZAUFANIE, KOMPETENCJE, GWARANCJA - to wartości,

za którymi stoi SCHOMBURG – zespół ludzi w pełni zaangażowanych.