Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

20 Stycznia 2021

Automatik Elektrociepło - 25 lat na rynku branży grzewczej

Automatik Elektrociepło od 25 lat jesteśmy obecni na rynku branży grzewczej specjalizujemy się w systemach ogrzewania elektrycznego. W ostatnich latach coraz częściej łączymy nasze rozwiązania grzewcze z odnawialnymi źródłami energii - panelami fotowoltaicznymi oraz prądem z tanich taryf. Zgłaszający się do nas inwestor uzyska rzetelną informację, pomoc techniczną, możliwość spotkania na miejscu inwestycji na bezpłatne oględziny. Każde zlecenie usługi montażu ogrzewania rozpoczynamy od podpisania umowy, w której określamy szczegóły techniczne oraz warunki finansowe. Nie zapominamy o naszych wieloletnich zleceniodawcach, przypominając się z przeglądami, nie odmawiamy pomocy w razie zgłoszeń reklamacyjnych. W Polsce wykonaliśmy ponad 140 realizacji w obiektach sakralnych. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych referencji, z którymi można zapoznać się na naszej stronie.

W naszej szerokiej ofercie handlowej znajdują się:

  • Systemy grzewcze - piece akumulacyjne, ogrzewanie podławkowe, ogrzewanie podłogowe akumulacyjne, maty grzewcze, promienniki podczerwieni, nagrzewnice ciepła
  • Systemy wentylacji i rekuperacji - utrzymanie prawidłowej wilgotności w wewnątrz budynku sakralnego wspomaga działanie ogrzewania i poprawia jakość powietrza którym oddychamy.

Rekuperacja decentralna w kościele - parafia pw. Św. Zygmunta Króla w Łosicach

Ogrzewanie kościoła Elektryczne podłogowe ogrzewanie akumulacyjne

Elektryczne podłogowe #ogrzewanieakumulacyjne, rekuperacja i fotowoltaika w kościele w Osieku

Ogrzewanie kościołów - #pieceakumulacyjne - tania taryfa - niskie koszty www.elektrocieplo.pl

Rekuperacja czyli wentylacja z odzyskiem w kościele w Osieku n/Wisłą

 

Ogrzewanie elektryczne i panele fotowoltaiczne

 

Ogrzewanie kościołów - piece akumulacyjne

 

Parafia Łosice

 

Rekuperacja w kościele w Osieku

 

 

Artykuł opracowano we współpracy z firmą Automatik