Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

E-katalog firm rekomendowanych dla parafii i zakonów

Twoje konto

Polecamy

09 Lutego 2024

Spotkania konferencyjno-targowe w latach 2014-2023

12 kwietnia 2024 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie pod honorowym patronatem księdza Biskupa Andrzeja Jerza odbędzie się 94 edycja spotkania konferencyjno-targowego ,,Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych". Organizowane od 2006 r. przez firmę Operante wydarzenie wpisało się na stałe do kalendarza osób duchownych odpowiedzialnych za inwestycje w parafiach, domach zakonnych, instytucjach diecezjalnych.
czytaj więcej
26 Października 2015

Relacja z konferencji Obiekty Sakralne w Tarnowie 21.10.2015

Wykład na temat możliwości pozyskiwania funduszy unijnych na budowę, renowację, wyposażenie i zabezpieczenie obiektów sakralnych przez instytucje kościelne otworzył 54. edycję konferencji „Obiekty Sakralne”, która odbyła się 21 października 2015 roku w urokliwym Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie – największym seminarium duchownym w Europie pod względem ilości studentów.
czytaj więcej
03 Czerwca 2014

Relacja z Konferencji Obiekty Sakralne w Krasiczynie 3.04.2014

"Z troską i sercem do zabytków" - referat dr Grażyny Stojak, Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków stał się punktem wyjścia do szerokiej dyskusji podczas konferencji "Obiekty Sakralne", która 3 czerwca 2014 odbyła się w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie.
czytaj więcej
06 Marca 2014

Relacja z Konferencji Obiekty Sakralne w Łomży 1.03.2014

Przy ochronie i opiece nad zabytkowymi obiektami sakralnymi ważne jest, aby połączyć siły i działać na rzecz dobra wspólnego. W końcu to na gospodarzach tych obiektów oraz przedsiębiorcach świadczących dla nich profesjonalne usługi spoczywa ogromna odpowiedzialność. Dlatego firma Operante od lat pomaga w nawiązaniu kontaktów między zainteresowanymi.
czytaj więcej

Relacja z Konferencji Obiekty Sakralne w Licheniu 18.04.2013

23 wystawców, stu uczestników, profesjonalne wykłady i konkretne pytania. Kolejna, bo już 37 konferencja z cyklu Obiekty Sakralne zorganizowana przez firmę Operante, odbyła się 18 kwietnia w Licheniu. Potwierdziła, że zagadnienia renowacji, remontów, nowoczesnego i ekonomicznego wyposażenia obiektów sakralnych, wciąż są niezmiernie ważne - zarówno dla gospodarzy kościołów, domów modlitwy, zakonów- jak i dla przedsiębiorców specjalizujących się w ofertach kierowanych pod adresem duchownych.
czytaj więcej
22 Kwietnia 2013

Relacja z konferencji Obiekty Sakralne w Licheniu 24.09.2015

Troska o zachowanie obiektów sakralnych – ich budowę, renowację, wyposażenie i zabezpieczenie była tematem przewodnim 53. edycji konferencji „Obiekty Sakralne”, która odbyła się 24 września 2015 roku w Domu Pielgrzyma „Arka” w Licheniu. Organizatorem spotkania była firma Operante, wydawca portalu ObiektySakralne.pl oraz Katalogu Firm Użytecznych dla Parafii. W konferencji wzięło udział 90 słuchaczy oraz 23 wystawców, którzy wysłuchali 17 wystąpień, dotyczących najnowszych rozwiązań dla parafii.
czytaj więcej
15 Listopada 2012

Relacja z Konferencji Obiekty Sakralne w Krakowie-Łagiewnikach 11.10.2012

Z pomocy firmy Operante od lat korzystają gospodarze parafii i wspólnot zakonnych jak i firmy zajmujące się pracami remontowo-budowlanymi. Wiedzą, że doświadczenie, profesjonalizm i znajomość rynku są w tej branży niezbędne. Tak jak i dobre kontakty między zainteresowanymi: gospodarzami parafii, którzy podejmują się trudów odnowy, renowacji czy wyposażenia powierzonych im obiektów sakralnych a jednostkami, które świadczą im profesjonalne usługi. Firma Operante specjalizuje się w tworzeniu takiej platformy od lat.
czytaj więcej
14 Listopada 2012

Relacja z Konferencji Obiekty Sakralne w Białymstoku 26.04.2012

Konferencje organizowane przez firmę Operante, zdaniem wszystkich uczestników, ułatwiają porozumienie i wymianę doświadczeń w wielu trudnych kwestiach budowlano-remontowych. Dla wielu wystawców to jedyna forma reklamy, którą stosują. Dla wielu duchownych to jedyne miejsce, gdzie mogą uzyskać bezpłatną poradę w sprawach związanych z remontem, zdobywaniem środków na finansowanie renowacji, czy praktycznych rozwiązań, które mogą zastosować w kościołach i domach parafialnych.. Tak też było w Białymstoku. W spotkaniu uczestniczyło aż 80 księży ze 115 zarejestrowanych w tamtym rejonie parafii!
czytaj więcej
13 Listopada 2012

Relacja z Konferencji Obiekty Sakralne w Turno-Brzeźćcach 16.02.2012 r.

Księża i siostry, którzy biorą udział w konferencjach organizowanych przez firmę Operante, podkreślają: Nie znamy się na wszystkich nowych technologiach i możliwościach, które można wykorzystać przy pracach remontowych i renowacyjnych, dlatego tu możemy z tego skorzystać. Firmy, które dzielą się podczas tych spotkań swoją wiedzą i ofertą, twierdzą: To jeden z lepszych sposobów dotarcia do osób, które mogą być odbiorcami naszych produktów. Dlatego takie konferencje, które cyklicznie przygotowuje firma Operante zyskują coraz większe uznanie.
czytaj więcej