Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

Firmy rekomendowane dla parafii i zakonów

Twoje konto

Polecamy

22 Kwietnia 2013

Relacja z konferencji Obiekty Sakralne w Licheniu 24.09.2015

Troska o zachowanie obiektów sakralnych – ich budowę, renowację, wyposażenie i zabezpieczenie była tematem przewodnim 53. edycji konferencji „Obiekty Sakralne”, która odbyła się 24 września 2015 roku w Domu Pielgrzyma „Arka” w Licheniu. Organizatorem spotkania była firma Operante, wydawca portalu ObiektySakralne.pl oraz Katalogu Firm Użytecznych dla Parafii. W konferencji wzięło udział 90 słuchaczy oraz 23 wystawców, którzy wysłuchali 17 wystąpień, dotyczących najnowszych rozwiązań dla parafii.

Konferencja w oczach uczestników została bardzo dobrze oceniona. Świetna organizacja, różnorodność tematyczna, merytoryka na wysokim poziomie oraz rodzinna atmosfera złożyły się na sukces przedsięwzięcia.

Poza wykładami oraz kuluarowymi rozmowami gospodarzy parafii ze specjalistami różnych dziedzin, rozlosowane zostały ufundowane specjalnie na tę okoliczność nagrody. Wyciskarka do soku ufundowana przez portal ObiektySakralne.pl powędrowała do siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Pleszewie.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom oraz wystawcom konferencji za udział, a także niezwykle przyjazną atmosferę. Słowa uznania kierują także do pracowników Domu Pielgrzyma „Arka” w Licheniu, zaczynając od Pani Dyrektor ds. Administracyjnych, przez Panie doglądające recepcji, a na obsłudze kuchni i cateringu skończywszy, dziękując za ogromną życzliwość i pomoc.  

Spotkanie odbyło się pod patronatem honorowym ks. bpa Wiesława Meringa. Patronat medialny nad konferencją sprawowali: TV Kujawy, Przewodnik Katolicki, Ład Boży, Świat Kamienia oraz portal ObiektySakralne.pl.