Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

E-katalog firm rekomendowanych dla parafii i zakonów

Twoje konto

Polecamy

Parafia z inicjatywą - forum wymiany doświadczeń

W Twojej parafii ciągle coś się dzieje? Uważasz, że powinna być wzorem do naśladowania? Powiedz o tym innym i dołącz do grona parafii z inicjatywą! Celem forum wymiany doświadczeń "Parafia z inicjatywą" jest popularyzacja osiągnięć osób duchownych oraz świeckich związanych z życiem parafialnym. Pokazanie ich przedsiębiorczości i bogatych doświadczeń w zakresie organizacji parafialnej codzienności.  Wiadomości dotyczące sukcesów biznesmenów, menadżerów i polityków to norma. Brak nam jednak informacji o sukcesach i osiągnięciach osób duchownych i parafian, którzy ze względu na skromność nie nagłaśniają swojego zaangażowania i wynikającej z niego ciężkiej pracy na rzecz parafii.

Dlatego chcemy rozpowszechniać informacje o codziennych sukcesach w życiu parafii. W szczególności chcemy mówić o doświadczeniach i wypracowanych rozwiązaniach w zakresie budowy czy renowacji kościołów oraz osiągnięciach w zakresie parafialnej działalności charytatywnej, edukacyjnej, artystycznej czy sportowej.

Zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w życie parafialne do dzielenia się swoim doświadczeniem na portalu www.obiektysakralne.pl oraz do korzystania z forum wymiany tych doświadczeń, a także wszelkich inicjatyw godnych naśladowania.   

Dlaczego warto?

  • Nie bądź biernym obserwatorem - pomóż innym, dzieląc się wypracowanymi własnym wysiłkiem i nakładem czasu rozwiązaniami.
  • Udowodnij, że parafia to także inicjatywa, przedsiębiorczość i perfekcyjna organizacja.
  • Pokaż, że warto prezentować bezinteresowne zaangażowanie ludzkich serc w sprawy najważniejsze.

 

Jak to zrobić?

 

Zobacz jak zrobili to inni!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji nt. przygotowania materiału, chętnie udzielimy pomocy.

Skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 792 920 156 lub mailowo: 

Zapraszamy do przesyłania na adres biuro@obiektysakralne.pl relacji, artykułów, felietonów, reportaży, prezentujących codzienne sukcesy z życia parafii. 

Nadesłany materiał po korekcie redakcyjnej zostanie zaprezentowany w ciągu 3 dni roboczych w dziale "Parafia z inicjatywą”.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów!