Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

Firmy rekomendowane dla parafii i zakonów

Polecamy

Cad System

00-118 Warszawa
UL.EMILII PLATER 47
Telefon: 22 6206070

Firma znajduje się w kategoriach:

  • Wyposażenie wnętrz / Multimedia w kościele
  • Instalacje / Nagłośnienie
CAD SYSTEM
Firma powstała w 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem , sprzedażą, montażem i uruchomieniem systemów nagłaśniajacych i audiowizualnych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą systemów naglaśniających amerykańskiej firmy Bose. Zajmujemy się także dystrybucją w Polsce profesjonalnych systemów mikrofonowych angielskiej firmy CLOCKAUDIO. Realizujemy projekty i inwestycje na terenie całej Polski. Wspieramy inwestorów na każdym etapie realizacji. Od opracowania oferty do projektu koncepcyjnego. Wykonania dokumentacji , montażu okablowania, instalacji urządzeń, konfiguracji i uruchomienia, do wykonania dokumentacji powykonawczej. Zapewniamy ciągły nadzór nad wykonanymi instalacjami, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Oferujemy wsparcie projektowe dla pracowni architektonicznych i biur projektowych. Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą ludzi gotową wykonać instalację i montaż systemu w każdym miejscu w Polsce i po za jej granicami  Zapraszamy do współpracy.

PROFESJONALNE SYSTEMY MIKROFONOWE CLOCKAUDIO. Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych systemów mikrofonowych angielskiej firmy Clockaudio. Oferujemy szeroką gamę mikrofonów instalacyjnych dedykowanych do sal konferencyjncych, audytoriów, aul wykładowych, obiektów sakralnych. Mikrofony powierzchniowe lub wiszące, mikrofony na gęsiej szyi, mikrofony montowane w blaty stołów konferencyjnych, systemy mikrofonów bezprzewodowych, interkomy , mikrofony doręczne dynamiczne i pojemnościowe. Akcesoria montażowe, uchwyty, podstawy, stojaki i statywy. Do zastosowania wszędzie tam gdzie ważna jest wysoka jakość przesyłanego sygnału. Pomagamy w procesie projektowania. Zapewniamy porady, szkolenia i serwis. Dysponujemy urządzeniami do testów i prób. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą i sprzedażą systemów mikrofononowych Clockaudio.

SKLEP I BIURO HANDLOWO PROJEKTOWE. Zapraszamy do naszego sklepu i biura handlowego. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy ul. Emilii Plater 47. W naszym lokalu można w sprzyjających warunkach, zapoznać się produktami firmy Bose. Można posłuchać ich brzmienia, omówić  parametry techniczne i zakres ich zastosowania. Posiadamy pęłną ofertą produktów HiFi, od słuchawek, głośników bezprzewodowych, głośników instalacyjnych, sufitowych i naściennych do systemów wielostrefowych wykorzystujących techonologię Bose SoundTouch. W naszym salonie można testować najnowsze produkty serii Bose Lifestyle – systemy domowej rozrywki z dźwiękiem przestrzennym z najnowszymi głośnikami typu Bose Omnijewel.