Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

Firmy rekomendowane dla parafii i zakonów

Polecamy

Kaz d.o.o.

10000 Zagrzeb Chorwacja
Bebrinečki put 4
Telefon: +48 735 098 909
Tel. kom: +48 789 252 773
Fax: +48 789 252 773
NIP: 61898313798

Firma znajduje się w kategoriach:

  • Konserwacja i Renowacja / Osuszanie murów
  • Stan surowy zamknięty / Hydroizolacje
Od ponad 23 lat nasza firma KAZ Sp. z o.o. z siedzibą w Zagrzebiu w Chorwacji, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. Posiadamy licencje chorwackiego Ministerstwa Kultury, potwierdzającą skuteczność naszych urządzeń w przypadku budynków i obiektów zabytkowych. Nasze rozwiązanie technologiczne PROsystem w sposób nieinwazyjny usuwa wilgoć kapilarną w pomieszczeniu, zmniejsza ryzyko problemów zdrowotnych oraz obniża koszty ogrzewania budynku. Działanie naszego systemu potwierdza wiele referencji nie tylko z Polski, ale także z całej Europy.

PROSYSTEM to innowacyjne urządzenie elektryczne, które emituje fale elektromagnetyczne o określonych parametrach. Dzięki emisji fal o odpowiednim natężeniu i częstotliwości zachodzi proces elektroosmozy. Prościej mówiąc, nadmiar wody zgromadzony w murach/ścianach zamiast nadal piąć się wyżej w górę, zostanie skierowany do gruntu. Wilgoć, wyprowadzona z budynku spowoduje trwałe osuszenie ścian i podłóg, oraz zabezpieczy obiekt przed dalszą degradacją. To wyjątkowo skuteczne i niewielkie urządzenie pracuje bez mechanicznej ingerencji w materiał budowlany. Oznacza to, że do jego montażu nie są potrzebne żadne prace remontowe ani wykopy.

W przypadku urządzenia PROsystem, problem wilgoci nie pojawia się, ze względu na ciągłość jego pracy. Jako jedyni posiadamy możliwość wynajmu urządzenia na okres jednego miesiąca, aby zobaczyć, czy urządzenie przynosi zamierzone rezultaty. Co najważniejsze, nasz system polecany jest do osuszania murów budynków, przed ewentualną renowacją. Nasz system pozwala zobaczyć rezultaty już po kilku dniach/miesiącach, w zależności od stopnia zawilgocenia.